topbar

اخبار

اطلاعیه هدیه فرهنگی شرکت کنندگان کارگاه تخصصی مشاوره Sticky

بدین وسیله مدیریت مرکز ضمن تشکر از استاد گرامی آقای دکتر رزاقی، کارشناسان محترم و همه عزیزانی که در برگزاری دوره آموزشی سال 93 بخش مشاوره تلاش کردند، بسته فرهنگی-آموزشی زیر را تقدیم همکاران محترم می‌نماید.

لازم به ذکر است این بسته، مجموعه‌ای مشتمل بر 20 عنوان کتاب در حوزۀ مشاوره و روانشناسی است که از مجموعه «روان و زندگی» منشورات «نشر قطره» گزینش شده است. «نشر قطره» به منظور پاسخ به پرسش‌های خانواده‌ها و یاری دادن به آن‌ها برای حل مشکلات‌شان، کتاب‌های تألیفی «روان و زندگی» را با همکاری گروهی از روان‌پزشکان، روان‌شناسان و استادان برجسته‌ی ایران منتشر می‌کند.

 

اطلاعیه برگزاری کلاس آموزشی مشاوره Sticky

با تصویت هیات مدیره مرکز، جهت رشد و ارتقاء دانش و یکسان سازی پاسخها در بخش مشاوره مطالبی در قالب  ۱۶ ساعت آموزش مشاوره برای کارشناسان این بخش برگزار می‌شود لذا بدینوسیله از تمامی کارشناسان بخش مشاوره دعوت بعمل می‌آید که در این کلاسها شرکت فرمایند.

حضور کلیه عزیزان در این جلسات الزامی است

مدرس این کلاسها دکتر احمد رزاقی می باشد.

مصاحبه رئیس مرکز با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) Sticky

حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمد سادات‌منصوری، رئیس مرکز مشاوره و پاسخگویی به سوالات دینی در مصاحبه با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) در مورد نسل جوان بیان کردند که بیشترین مشکل جوانان عدم اطلاع کافی از آموزه های دینی است. متن این مصاحبه به شرح ذیل است:

16 تا 33 ساله‌ها می‌خواهند بدانند چگونه رفتار کنند